Artykuły

Recenzje

Recenzja Ford Ranger: Co naprawdę twierdzą właściciele i eksperci?

Test Forda Rangera: opinie właścicieli, polecane silniki Diesla i PHEV, uciąg na haku, koszty eksploatacji oraz nasz werdykt przed zakupem.

1 listopada 2026

Ford Ranger

Wprowadzenie

Ford Ranger w wersji pickup zajmuje kluczową pozycję na europejskim rynku jednotonowych samochodów użytkowych. Niniejszy materiał dotyczy modelu piątej generacji, który zadebiutował na świecie w listopadzie 2021 roku. Dostawy do europejskich klientów ruszyły w listopadzie 2022 roku, a w maju 2023 roku do oferty dołączyły odmiany standardowe. Według stanu na koniec 2026 roku samochód pozostaje w ciągłej produkcji i sprzedaży.

Zamiast tradycyjnego liftingu nadwozia w połowie cyklu modelowego Ford Ranger rozwijał się poprzez sukcesywne modernizacje techniczne. Gamę poszerzyła wersja hybrydowa typu plug-in, której pierwsze dostawy w Europie rozpoczęły się w czerwcu 2025 roku. Równolegle wprowadzane zmiany w wyposażeniu przyniosły udoskonalony interfejs centralnego ekranu oraz unowocześnione systemy wspomagania kierowcy.

Dostępny w wersjach z pojedynczą (Single Cab), przedłużoną (Super Cab) oraz podwójną kabiną (Double Cab), Ford Ranger znakomicie sprawdza się zarówno w rękach rzemieślników i flot komercyjnych, które wymagają wysokiej ładowności i dużego uciągu na haku, jak i u odbiorców prywatnych, szukających rekreacyjnego auta z napędem na cztery koła, zdolnego z powodzeniem zastąpić konwencjonalnego, rodzinnego SUV-a.

Doświadczenia właścicieli: częste usterki i akcje przywoławcze

Dostawy piątej generacji Forda Rangera do klientów w Europie rozpoczęły się pod koniec 2022 roku od wersji o wysokich osiągach. Popularniejsze odmiany wysokoprężne dołączyły w maju 2023 roku, a hybryda plug-in zadebiutowała w czerwcu 2025 roku. Ponieważ model ten wciąż pozostaje w bieżącej produkcji, rynek wtórny nie zweryfikował jeszcze jego długoterminowej niezawodności przy wysokich przebiegach. Niemniej jednak doświadczenia pierwszych użytkowników oraz komunikaty serwisowe wskazują na konkretne obszary elektroniczne i mechaniczne, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

W przypadku Forda Rangera z automatyczną skrzynią biegów o dziesięciu przełożeniach kierowcy zgłaszają nieregularną pracę przekładni. Wśród objawów wymienia się ospałe ruszanie z miejsca, gwałtowne redukcje biegów podczas wytracania prędkości do zera oraz chwilowe przeciąganie obrotów przed zmianą przełożenia (tzw. shift flare), zanim olej osiągnie temperaturę roboczą. W większości przypadków problem rozwiązuje serwisowa rekalibracja oprogramowania jednostki napędowej i skrzyni połączona z procedurą adaptacji. Część aut wymagała jednak fizycznej wymiany płyty zaworowej z powodu wad obróbki fabrycznej, które prowadziły do całkowitej utraty biegu wstecznego.

Użytkownicy wskazują również na sporadyczne problemy ze stabilnością oprogramowania pionowego ekranu dotykowego na konsoli środkowej. Typowe objawy to zawieszanie się wyświetlacza, samoczynne restarty nawigacji oraz opóźnione wyświetlanie obrazu z kamery cofania po włączeniu wstecznego biegu. Większość typowych błędów usunięto za pomocą zdalnych aktualizacji bezprzewodowych (OTA). Z kolei w wysokoprężnym Fordzie Rangerze z czterocylindrowym silnikiem 2.0 kierowcy zgłaszają przedwczesne komunikaty o usterkach układu oczyszczania spalin oraz odliczanie limitu kilometrów AdBlue wywołane błędnymi odczytami czujników wydechu. Ponadto egzemplarze eksploatowane głównie na krótkich trasach miejskich borykają się z szybkim zapychaniem filtra cząstek stałych sadzą i rozrzedzaniem oleju silnikowego niespalonym paliwem. Rozważając zakup auta z rynku wtórnego, warto zweryfikować udokumentowaną historię serwisową oraz stan mechaniczny za pośrednictwem usługi CarAudit, co pozwala zyskać pewność, że planowe przeglądy i aktualizacje oprogramowania były przeprowadzane zgodnie z zaleceniami producenta.

Zweryfikowane akcje przywoławcze

Wada wpływająca na bezpieczeństwoObjęty okres produkcjiZasięg rynkowyDziałania serwisu
Napełnianie kurtyn powietrznych i poszycie słupka BPoszycie boczne może utrudniać napełnienie kurtyny powietrznej; element poszycia słupka B może się oderwać i uderzyć pasażerów podczas aktywacji bocznej poduszki.2023-01-13 do 2026-06-24Cały świat (33 449 pojazdów, w tym UE i Wielka Brytania)Wymiana elementów poszycia słupka B oraz paneli bocznych na części o zmodyfikowanej konstrukcji.
Oprogramowanie elektrycznego wspomagania hamulcówMożliwa utrata siły wspomagania hamowania, prowadząca do zwiększonego skoku pedału i wydłużenia drogi hamowania.2024-06-27 do 2025-06-24Cały świat (340 756 pojazdów, w tym UE i Wielka Brytania)Aktualizacja oprogramowania modułów elektrycznego wspomagania hamulców oraz układu ABS.
Koło zębate wałka rozrządu w dieslu 3.0 V6Koło zębate lewego wałka rozrządu może pęknąć w wyniku wady hartowania materiału, powodując zgaśnięcie silnika i utratę napędu.2023-01-26 do 2025-03-11Cały świat (3910 pojazdów, w tym UE i Wielka Brytania)Kontrola kodów partii kół zębatych wałka rozrządu i wymiana elementów z wadliwych serii produkcyjnych.
Dźwigienka zaworowa w silniku benzynowym / PHEV 2.3Przemieszczenie się rolkowej dźwigienki zaworowej podczas montażu wałka rozrządu może wywołać awarię mechaniczną i utratę mocy napędu.2025-03-04 do 2026-02-12Unia Europejska i Wielka BrytaniaKontrola układu rozrządu i wymiana kompletnego słupka silnika (long block).
Dolne mocowanie pasa bezpieczeństwa kierowcyTaśma pasa bezpieczeństwa poprowadzona wyłącznie przez gumową tuleję zamiast przez metalowe ucho mocujące, co osłabia ochronę pasażera.2022-05-20 do 2024-04-02Cały świat (4944 pojazdy, w tym Europa)Kontrola sposobu poprowadzenia dolnego mocowania i wymiana zespołu pasa w przypadku błędnego montażu.

🔍 Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  • Sprawdzenie akcji przywoławczych po numerze VIN: Upewnij się w autoryzowanym serwisie, czy dany egzemplarz przeszedł wszystkie kampanie naprawcze producenta – zwłaszcza aktualizację oprogramowania elektrycznego wspomagania hamulców, weryfikację mocowania pasa bezpieczeństwa kierowcy oraz wymianę koła zębatego wałka rozrządu w silniku 3.0 V6.
  • Praca skrzyni biegów na zimno: Podczas jazdy próbnej z nierozgrzanym napędem kilkakrotnie przełącz tryby Drive i Reverse, aby upewnić się, że skrzynia wybiera biegi bezzwłocznie, bez zawahania, szarpnięć, stuków czy wyświetlania komunikatów ostrzegawczych na zestawie wskaźników.
  • Reakcja ekranu dotykowego: Uruchom pojazd i sprawdź, czy pionowy ekran multimediów sprawnie się uruchamia, płynnie przełącza menu bez zawieszania się oraz bezzwłocznie wyświetla obraz z kamery cofania po wrzuceniu biegu wstecznego.
  • Wskazania wskaźnika żywotności oleju: W wersjach wysokoprężnych sprawdź na cyfrowym zestawie wskaźników stan zużycia oleju. Zaskakująco niski procentowy wskaźnik żywotności może świadczyć o rozcieńczeniu oleju silnikowego paliwem w wyniku wielokrotnie przerywanych cykli wypalania filtra cząstek stałych podczas jazdy na krótkich miejskich dystansach.
  • Stan podwozia i ramy: Skontroluj podłużnice ramy, tuleje mocowania resorów piórowych, skrzynię rozdzielczą oraz osłony podwozia pod kątem skrzywień, głębokich rys czy wgnieceń, które mogłyby świadczyć o intensywnej eksploatacji w ciężkim terenie lub przeciążaniu auta podczas pracy.

Silniki: który wybrać

Aktualna europejska gama Forda Rangera obejmuje cztero- i sześciocylindrowe silniki diesla, benzynową hybrydę typu plug-in oraz rasowy silnik benzynowy o wysokich osiągach. W każdym wariancie moc trafia na koła za pośrednictwem elektronicznie sterowanego napędu na cztery koła.

SilnikPaliwoMocSkrzynia biegówRoczniki
2.0 EcoBlueDiesel125 kW (170 KM)6-biegowa manualna / 6-biegowa automatyczna2023–obecnie
2.0 EcoBlue Bi-TurboDiesel151 kW (205 KM)10-biegowa automatyczna2023–obecnie
2.0 EcoBlue Bi-Turbo RaptorDiesel151–154 kW (205–210 KM)10-biegowa automatyczna2023–obecnie
3.0 EcoBlue V6Diesel177 kW (240 KM)10-biegowa automatyczna2023–obecnie
2.3 EcoBoost PHEVBenzynowa hybryda plug-in205–207 kW (279–281 KM)10-biegowa automatyczna2025–obecnie
3.0 EcoBoost V6 RaptorBenzyna215 kW (292 KM)10-biegowa automatyczna2022–obecnie

Który silnik najlepiej pasuje do Twojego profilu jazdy?

Na krótkie trasy po mieście i codzienne dojazdy z przedmieść jedynym rozsądnym wyborem jest hybrydowy Ford Ranger. Częste pokonywanie małych dystansów w ruchu miejskim to dla diesli poważne wyzwanie ze względu na cykle regeneracji filtra cząstek stałych. Z kolei hybryda plug-in – pod warunkiem regularnego doładowywania – pozwala pokonywać codzienne trasy wyłącznie na prądzie, nie tracąc nic z terenowych możliwości pick-upa.

W codziennej, mieszanej eksploatacji, łączącej drogi krajowe, sporadyczne wyjazdy na autostradę i lżejszą pracę zarobkową, najbardziej wyważoną opcją okazuje się podwójnie doładowany Ford Ranger diesel. Zapewnia solidny ciąg w średnim zakresie obrotów przy wyraźnie niższych kosztach utrzymania niż odmiany sześciocylindrowe, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym narzędziem do pracy i na co dzień. Podstawowy wariant wysokoprężny z pojedynczym doładowaniem lepiej odnajdzie się w zastosowaniach czysto flotowych i roboczych – przy mocniejszym wciśnięciu pedału gazu wyraźnie go słychać, a pod pełnym obciążeniem brakuje mu dynamiki.

Na regularne, długie podróże autostradowe najwłaściwszym wyborem pozostaje trzylitrowy diesel 3.0 EcoBlue V6. Duży zapas momentu obrotowego na niskich obrotach pozwala automatycznej skrzyni utrzymywać wysokie biegi przy prędkościach przelotowych, co gwarantuje wysoki komfort podróżowania i wyciszenie kabiny porównywalne z dużymi osobowymi autami terenowymi.

Do ciągnięcia ciężkich przyczep oraz typowo użytkowego transportu maksymalny uciąg zapewniają zarówno 3.0 EcoBlue V6 diesel, jak i 2.3 EcoBoost PHEV – oba warianty bez trudu radzą sobie na stromych wzniesieniach z pełnym homologowanym obciążeniem na haku. Z kolei nastawiony na osiągi benzynowy Ford Ranger Raptor został stworzony z myślą o szybkiej jeździe w terenie i wyposażony w dedykowane zawieszenie, co jednak okupiono ograniczoną ładownością, mniejszym uciągiem oraz znacznym zużyciem paliwa.

Szczegółowe omówienie newralgicznych punktów serwisowych, znanych akcji naprawczych oraz długofalowej niezawodności mechanicznej tych jednostek napędowych znajdziesz w sekcji poświęconej doświadczeniom użytkowników.

Przestrzeń i praktyczność

W standardowych konfiguracjach Ford Ranger z nadwoziem pick-up oferuje wysoce funkcjonalną skrzynię ładunkową, zaprojektowaną tak, aby między nadkolami mieściła się standardowa europaleta. Walory użytkowe paki zwiększają rozmieszczone po obwodzie punkty mocowania ładunku oraz zintegrowane stopnie za tylnymi kołami, które ułatwiają dostęp do skrzyni z boku.

WymiaryDouble CabSuper CabSingle Cab
Długość (mm)5 3705 3705 370
Szerokość (mm)2 0151 9181 918
Wysokość (mm)1 8861 8741 868
Rozstaw osi (mm)3 2703 2703 270
Pojemność skrzyni ładunkowej (l)1 233––

Pojemność przestrzeni ładunkowej odpowiada standardowej skrzyni załadowanej do wysokości krawędzi burt. Dane te nie dotyczą usportowionego wariantu benzynowego ani hybrydy plug-in, które różnią się wysokością nadwozia, rozstawem kół oraz głębokością podłogi ładunkowej.

We wnętrzu Forda Rangera z podwójną kabiną (Double Cab) bez problemu zmieszczą się cztery dorosłe osoby, choć podróż we trójkę z tyłu ogranicza niewielka ilość miejsca na wysokości ramion na środkowym siedzeniu. W testach drogowych eksperci zwracają uwagę na dość pionowo ustawione oparcie tylnej kanapy, co na długich trasach utrudnia przyjęcie w pełni zrelaksowanej pozycji. Montaż fotelików dziecięcych może wymagać nieco cierpliwości ze względu na wąski otwór tylnych drzwi. Praktycznymi akcentami w kabinie są dwa schowki podnoszone wraz z siedziskami kanapy, a także jednoczęściowe składane oparcie, po którego złożeniu powstaje płaska, osłonięta przed warunkami atmosferycznymi platforma bagażowa.

Co mówią testy

Na asfalcie Ford Ranger zachowuje się nienagannie jak na pick-upa opartego na ramie drabinowej. Branżowe testy drogowe podkreślają progresywny układ kierowniczy oraz harmonijne tłumienie na dalekich trasach, w czym wydatnie pomaga szerszy rozstaw kół ograniczający podsterowność w zakrętach. Podczas jazdy bez ładunku tylna oś na resorach piórowych na zniszczonych nawierzchniach nadal przenosi drobne drgania przy niższych prędkościach, podczas gdy wyspecjalizowana odmiana terenowa ze sprężynami śrubowymi wybiera głębokie koleiny z kulturą godną auta osobowego. To typowo off-roadowe podwozie wykazuje jednak gorszą zwinność przy gwałtownych manewrach omijania przeszkody, a z powodu opon all-terrain z agresywnym bieżnikiem wymaga dłuższej drogi hamowania. Wyciszenie kabiny okazuje się ogólnie skuteczne, chociaż przy prędkościach autostradowych wokół sporych lusterek bocznych wyraźnie szumi wiatr. Pod obciążeniem mniejszy, czterocylindrowy diesel brzmi zauważalnie szorstko, z kolei większy silnik wysokoprężny V6 zapewnia cichą i aksamitną jazdę.

W wyższych wersjach wyposażenia wnętrze zbiera pochwały za miękkie wykończenie górnej części deski rozdzielczej, choć w dolnych partiach drzwi i na konsoli środkowej zastosowano twarde tworzywa podatne na zarysowania. Pionowy ekran systemu multimedialnego wyróżnia się czytelną grafiką i sprawną łącznością, ale recenzenci zgodnie krytykują ukrycie dodatkowych ustawień wentylacji w ekranowych podmenu. Wysoka pokrywa silnika ogranicza widoczność do przodu podczas precyzyjnych manewrów na ciasnych parkingach. Ogólnie rzecz biorąc, oceny ekspertów są zbieżne: Ford Ranger z silnikiem Diesla zapewnia przewidywalne zachowanie na autostradzie oraz precyzyjny układ kierowniczy, lecz opinie różnią się w kwestii tego, czy komfort resorowania nieobciążonego auta na miejskich nierównościach jest wystarczający do codziennych zastosowań rodzinnych.

Ceny i oferta na rynku

Wszystkie wykresy w tej sekcji uwzględniają ogłoszenia dotyczące całej gamy modelu Ford Ranger z kilku generacji, a nie tylko opisywanego wcielenia, a zebrane dane nie wyodrębniają osobnych poziomów cenowych wyłącznie dla najnowszej serii. W poszczególnych rocznikach objętych ofertami mediana cen ofertowych wynosi 132 000 zł dla roku 2019 i 159 500 zł dla 2022, by w przypadku aut z 2023 roku osiągnąć 202 000 zł. Wśród najświeższych ofert na rynku mediana cen wynosi 228 500 zł dla rocznika 2024 oraz 253 500 zł dla egzemplarzy z rocznika 2026.

Od kwietnia do września 2026 roku liczba aktywnych ofert Forda Rangera wzrosła z 6 390 do najwyższego poziomu 6 950 w czerwcu. Poniższy wykres obrazuje, jak kształtowała się liczba ogłoszeń w tym półrocznym okresie.

Ford Ranger - dostępność w czasie

Liczba aktywnych ogłoszeń w czasie

MiesiącFord Ranger
2026-046 390
2026-056 827
2026-066 950
2026-076 919
2026-086 586
2026-096 496

Źródło Carvago

Kupujący mogą liczyć na szeroki wybór pojazdów na rynku – liczba ofert rosła przez całą wiosnę, po czym we wrześniu 2026 roku spadła do 6 496.

Wśród aktualnych ofert samochodów używanych mediana cen ofertowych egzemplarzy wyprodukowanych w 2019 roku wynosi 132 000 zł, podczas gdy dla aut z rocznika 2026 sięga 253 500 zł. Poniższy wykres przedstawia zestawienie tych wartości dla poszczególnych lat produkcji.

Ford Ranger - mediana ceny wg rocznika

Mediana ceny ofertowej według roku produkcji

RocznikFord Ranger
2019132 000
2020141 000
2021149 000
2022159 500
2023202 000
2024228 500
2025252 500
2026253 500

Źródło Carvago

Osoby szukające modeli z lat 2019–2022 spotkają się z medianą cen ofertowych w przedziale od 132 000 zł do 159 500 zł. Z kolei w przypadku egzemplarzy z roczników od 2023 do 2026 mediana cen wynosi od 202 000 zł do 253 500 zł.

Krzywa utraty wartości obrazuje spadek wartości rezydualnej tego modelu wraz z wiekiem pojazdu – w wieku trzech lat ubytek wynosi około 28%. Najgwałtowniejszy roczny spadek przypada na okres między drugim a czwartym rokiem eksploatacji, co prowadzi do trendu przedstawionego poniżej.

Ford Ranger - utrata wartości w zależności od wieku

Wartość rezydualna według wieku pojazdu

Wiek pojazduFord Ranger
Nowy247 000
1 rok225 000
2 lata207 000
3 lata178 500
4 lata155 000
5 lat138 500
6 lat129 500
7 lat116 500

Źródło Carvago

W całym zaprezentowanym siedmioletnim okresie model traci około 53% pierwotnej wartości, zachowując przy tym niemal połowę. Po ukończeniu czterech lat najostrzejsza faza spadku wartości mija, a roczna utrata wartości wyraźnie wyhamowuje.

Od kwietnia do września 2026 roku większość ogłoszeń stanowiły samochody z silnikiem Diesla – w kwietniu 2026 roku dostępnych było 5301 ofert, podczas gdy hybrydy liczyły 821 ogłoszeń. Poniższe zestawienie szczegółowo przedstawia, jak rozkładał się wybór poszczególnych rodzajów paliwa na przestrzeni tych sześciu miesięcy.

Ford Ranger - podaż wg paliwa

Struktura oferty wg rodzaju paliwa

  • Benzyna

  • Diesel

  • Hybryda

MiesiącBenzynaDieselHybryda
2026-042645 301821
2026-052555 690878
2026-062345 783929
2026-071985 6221 096
2026-082085 0811 294
2026-091534 8961 445

Źródło Carvago

We wrześniu 2026 roku diesle niezmiennie dominowały pod względem dostępności z wynikiem 4896 ogłoszeń, na drugim miejscu znalazły się hybrydy (1445 ogłoszeń), a stawkę zamykały modele benzynowe (153 oferty). Osoby poszukujące auta na rynku wtórnym najszerszy wybór znajdą wśród wersji wysokoprężnych; hybrydy stanowią ugruntowaną alternatywę, z kolei odmiany benzynowe pozostają rzadkością.

Wykres przedstawia średnią cenę ofertową Forda Rangera od kwietnia 2026 roku, gdy wynosiła ona 207 000 zł, do września 2026 roku.

Ford Ranger - trend cen w czasie

Rozwój średniej ceny w czasie

MiesiącFord Ranger
2026-04207 000
2026-05204 500
2026-06203 000
2026-07204 000
2026-08207 500
2026-09207 000

Źródło Carvago

W trakcie tego półrocznego okresu średnia spadła w czerwcu 2026 roku do 203 000 zł, by na koniec osiągnąć 207 000 zł, co oznacza znikome wahania cen w ujęciu całego przedziału czasowego.

Zalety i wady

Ford Ranger

Zalety

Pewne prowadzenie na utwardzonych drogach i wysoka stabilność w trasie

Praktyczna skrzynia ładunkowa mieszcząca standardową europaletę między nadkolami

Wersja hybrydowa plug-in pozwala na jazdę na prądzie w mieście przy zachowaniu pełnych zdolności holowniczych

Wady

Nerwowe zachowanie nieobciążonego auta przy niskich prędkościach na nierównym asfalcie

Zbyt pionowe oparcie tylnej kanapy i wąskie otwory tylnych drzwi

Dodatkowe ustawienia wentylacji ukryte w podmenu ekranu dotykowego

Najczęściej zadawane pytania

Długoterminowa niezawodność tej generacji nie została jeszcze w pełni zweryfikowana, ponieważ model wszedł do europejskiej produkcji stosunkowo niedawno. Przed zakupem warto potwierdzić u autoryzowanego dealera, sprawdzając numer VIN, czy samochód przeszedł wszystkie przewidziane przez producenta akcje serwisowe.

Do wszechstronnych zastosowań najbardziej zrównoważonym wyborem jest podwójnie doładowany Ford Ranger z silnikiem Diesla – oferuje znakomity ciąg w średnim zakresie obrotów przy rozsądnych kosztach eksploatacji. Kierowcy jeżdżący regularnie po mieście powinni jednak wybrać hybrydowego Forda Rangera, co pozwoli uniknąć problemów z filtrami układu oczyszczania spalin.

W trasie bez trudu i w pełnym komforcie pomieści czterech dorosłych pasażerów, jednak nieobciążone zawieszenie z tylnymi resorami piórowymi na zniszczonych miejskich nawierzchniach zachowuje się nerwowo. Do tego dochodzą pionowo ustawione oparcie tylnej kanapy oraz pokaźne gabaryty, przez co w mieście Ranger okazuje się znacznie mniej praktyczny niż klasyczny SUV.

Koniecznie sprawdź po numerze VIN realizację wszystkich akcji przywoławczych, ze szczególnym uwzględnieniem aktualizacji elektrycznego wspomagania hamulców. Podczas jazdy próbnej na zimnym silniku zwróć uwagę na płynność pracy skrzyni biegów przy przełączaniu między trybami Drive i Reverse, a na podnośniku skontroluj stan podwozia pod kątem uszkodzeń powstałych w terenie.

Źródła: ford.co.uk, ford.com, adac.de, europa.eu, service.gov.uk

Artykuł został przygotowany przy użyciu narzędzi sztucznej inteligencji. Gwarantem sekcji jest Petr Dušek.

Podobne artykuły

Porównanie samochodów

Ford Ranger vs. Nissan Navara: Kompletne porównanie 2026

Porównanie Ford Ranger vs Nissan Navara (NP300). Przedstawiamy rzeczywiste doświadczenia, porównanie wyposażenia i właściwości jezdnych. Który używany pick-up jest lepszym wyborem?

14 kwi 2026

Recenzje

Recenzja Toyota Hilux: Co naprawdę twierdzą właściciele i eksperci?

Test nowej Toyoty Hilux: osiągi wersji Hybrid 48V i BEV, uciąg na haku, ładowność, możliwości w praktyce oraz werdykt naszych ekspertów.

26 paź 2026

Porównanie samochodów

Isuzu D-Max vs. Mitsubishi L200: Kompletne porównanie 2026

Isuzu D-Max vs Mitsubishi L200 (Triton): Szczegółowe porównanie popularnych pick-upów. Odkryj różnice w terenie, wyposażeniu i niezawodności oraz znajdź zwycięzcę.

21 kwi 2026

Na naszej stronie akceptujemy następujące metody płatności: płatność kartą online oraz przelew bankowy.

visa payment provider logovisa-electron payment provider logomastercard payment provider logomaestro payment provider logodiners-club payment provider logodiscover payment provider logo